Зустріч зі змією такого неймовірного розміру була б останньою для будь-якого створіння на Землі, навіть для слона чи жирафа. Титанбоа виростала до 20 метрів в довжину і важила більше тонни: спробуйте уявити, як полювала ця здорова машина-вбивця.

На щастя, змія-гігант вимерла ще 60 мільйонів років тому. На перших розкопках, де був виявлений скелет титанбоа, вчені спочатку не повірили своїм очам — ніхто уявити не міг, що змії в принципі здатні виростати до таких неймовірних розмірів.

Нижня щелепа титанбоа в чотири рази більше щелепи гігантського пітона. Із смертельної хватки здобичі було вже не вибратися. У теорії, якщо б титанбоа відкрила пащу, людина могла б встати всередині у весь зріст.

З такою вагою переміщатися по суші змії було дуже непросто. Велику частину часу титанбоа проводила під водою, тут же і полювала. Екосистему титабоа ділила з гігантськими крокодилами, палеозаврами і стародавніми черепахами — і всі вони намагалися обходити гіганта як можна далі.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Вважається, що титанбоа вимерла давним-давно. Однак, у світі залишається ще маса зовсім не досліджених місць — в Африці, наприклад, до цих пір живуть змії, розміри яких досягають розмірів величезної колоди.


Раніше, в Аргентині знайшли дивну змію, замість хвоста у якої була друга голова.

Істота має близько десяти сантиметрів в довжину і нагадує змію будовою тіла і характерною зміїною шкірою.

Спантеличена знахідкою жінка викликала на допомогу друзів, щоб ті допомогли роз'яснити ситуацію.

Фотографії мутанта Эролес також опублікувала на своїй сторінці в facebook.

Користувачі мережі назвали кілька ймовірних варіантів походження загадкового монстра.

В інтернеті вважають, що двоголова змія може бути змією-інвалідом, інші користувачі вважають, що це гігантська гусінь.

Деякі представники гусиниць винного бражника виростають до декількох сантиметрів і мають на тілі плями подібні до очей.

Як повідомляв портал "Знай.uа", фахівці з Німеччини разом зі своїми колегами зі Швеції спробували розібратися в одному з найбільш спірних питань: чи Можна назвати страх перед павуками і зміями хворобою?

В експерименті взяли участь діти у віці до шести місяців. Завдяки цьому, вчені зробили висновок, що страх перед зміями і павуками має еволюційне походження. Під час комбінації даного вродженого страху з іншими факторами у людини може з'явитися фобія павуків або змій, яка може переслідувати людину все його життя.