Недалеко від бази відпочинку "Кримська поляна" учасник Армавірського відділення російського географічного товариства Сергій Флоров знайшов незвичайний камінь на березі річки Афіпіс.

Валун з ієрогліфами привернув увагу і вчений висунув безліч цікавих теорій, які незабаром після проведення експертиз довелося відхилити.

Так, дослідник вважав, що загадковий камінь, міг потрапити на Землю з інших планет. Чіткий малюнок на камені дуже схожий на ієрогліфи. У дослідника з'явилася гіпотеза, що сліди на камені можуть мати позаземне походження. Знахідка була відправлена ​​дослідному спільноті з вивчення стародавніх артефактів "Ісіда".

Після проведення досліджень, гіпотезу про неземне походження каменю з ієрогліфами відкинули як неправдиву.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Досліджуваний камінь з локальним проявом стороннього включення і має форму окатанной водою уламкової осадової породи - пісковиковий валун, а включення - скам'янілість, представлена ​​слідами життєдіяльності викопних організмів. На камені виявлені сторонні включення, які утворюють малюнок, схожий на сітку.

Вчені з'ясували, цей кругляк існував на планеті ще 112 млн років тому. Він являє собою скам'янілість з останками черв'яків-илоїдів, що мешкали дуже давно. Як виявилося, камінь зовсім не загадковий і аж ніяк не є "гостем" з інших планет. На валуні розташовані не ієрогліфи, а відбитки черв'яків-илоїдів.

Представник географічного товариства помилився в своїх здогадах, але експертиза не дозволила спекулювати на подібні теми, внісши необхідні корективи. Так, помилка археолога, перетворилася в чергове відкриття стародавніх істот, що існували на нашій планеті.

На думку вчених, колонія черв'яків-илоїдів була придавлена ​​глинисто-піщаною масою під час Крейдяного періоду. Маса скам'яніла, разом зі слідами хробаків. Такі експонати називають біогліфи. Вчені розповіли, що це не перший біогліфи, який знайдений в Краснодарському краї.

Нагадаємо, в Британії виявили камінь з 1300-літніми написами на латині і грецькій мові, а також християнськими символами. Як повідомляє Daily Mail, склад лицарів Круглого столу був більш багатонаціональним, ніж прийнято вважати.

У замку Тінтагель разом з каменем, який був підвіконням середньовічного вікна, знайшли раковини устриць, скляні келихи з Іспанії, турецькі чаші.

Вчені відзначають, що такі знахідки є незвичайними, оскільки в світі рідко зустрічаються збереглися написи раннього Середньовіччя.

Як заявив експерт з Лондонського університету Мішель Браун, стиль письма і християнські символи дають дослідникам цінні відомості про культуру жили в Тінтагель в VII столітті.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Судані французьким археологам вдалося виявити колекцію стародавніх текстів і табличок, написаних на стародавньому кушитські мови, який, як відомо, не завжди піддається розшифровці. Вік загадкової знахідки становить 2700 років.