Китайський політик і державний діяч 20 століття Мао Цзедун мріяв про безсмертя. Він вважав, що вічне життя йому дарують тільки постійні сексуальні втіхи, але не з дружиною і не з коханкою і дівчата з публічних будинків не змогли б йому допомогти. Безсмертя хотів дістати підступний вождь за допомогою незайманок. Він вважав, що довголіття здатна подарувати йому статева активність, а китайський народ всіляко підтримував його і навіть прокидався під гасла "Десять тисяч років Голові Мао".


Під час правління Мао Цзедуна Китай перебував у розквіті економіки, за що народ був вдячний своєму правителю, особливо жителі сіл. Тому в основному селянки тисячами мріяли подарувати правителю свою невинність, таким чином продовживши йому життя.

Лікар Мао Цзедуна через 18 років після смерті політика відкрив кілька таємниць про справжній стан його здоров'я. З'ясувалося, що правитель страждав від трихомоноза, це було досить поширеним венеричним захворюванням у той час, а сам Мао Цзедун відмовлявся його лікувати, незважаючи на наявність препаратів. По суті тисяча дів, які лежали з вождем підчепили ганебну хворобу і почали поширювати її по всій території країни.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

Під час своєї хвороби політик продовжував любовні зустрічі з дівчатами, нічого не роблячи для свого лікування, і зараз неможливо підрахувати, яка кількість дівчат виявилося зараженою. Таким чином політик в гонитві за довголіттям дарував жителям своєї країни довголіття і процвітання тріхомоноза.


Мао Цзедун також мав безпліддя після серьзного запалення передміхурової залози, перенесеного діячем в 1950-х роках. Венеричні хвороби теж були виною. Саме з цієї причини численні статеві зв'язки після зазначеного періоду не дали потомства. У політика за все його життя було три офіційних шлюби і десятеро дітей, з яких вижили лише троє. Син і дочка Мао Цзедуна, згідно з наявними даними, виховувалися в дитбудинку СРСР, оскільки вождь не мав до них інтересу, поки Чи Мінь не написала в КНР лист, в якому питала його про те, чи він її рідний батько.


Незважаючи на безліч безладних зв'язків з незайманими Мао Цзедун прожив 83 роки і помер після двох перенесених інфарктів у 1976 році. Його тіло у підсумку було забальзамовано і поміщено в усипальниці на площі Тяньаньмень у Пекіні.

Нагадаємо, ми розповідали про великих особистостей, які перехворіли ганебними хворобами.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Мао Цзедун – китайський політик і державний діяч, ім'я якого чув практично кожен. А ось про його життя і завдяки чому він прославився, знають далеко не всі. Він прожив 83 роки, більшу частину з яких він присвятив політиці.

Також "Знай.uа" писав, 5 знаменитих чоловіків, які відзначилися досягненнями на особистому фронті, в старості їх потягнуло на "полуничку"