У Китаї археологи з Лестерського і Оксфордського університетів, а також Університету Юньнань виявили скам'янілі останки представників роду канцеллоидов, які мешкали на Землі 540 мільйонів років тому. Про це повідомляє Naked Science.

Як стало відомо, скам'янілості віднесли до нового виду Allonnia nuda, вони дають уявлення про те, як виглядали прадавні тварини.

"У довжину істоти досягали 50 сантиметрів і володіли рідкісними крихітними шипами, які росли вздовж трубчастого тіла. На думку дослідників, представники цього виду демонструють закономірності розвитку, які пов'язують їх з сучасним типом водних багатоклітинних тварин - губками", - йдеться в матеріалі.

"Останки канцеллоидов описали ще 100 років тому, але ніхто не знав, в яку частину дерева еволюції їх помістити. Ми стверджуємо, що механізм зростання пов'язує їх з губками, що піднімає стару гіпотезу. Не можна сказати, що "справу закрито", але ми сподіваємося, що результати нашої роботи надихнуть на нові дослідження, присвячені давнім тваринам", - заявив один з авторів дослідження Тому Харві.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців Що потрібно знати при покупці курячих яєць: прості правила, щоб не злягти з отруєнням
Показати ще

Нагадаємо, в Аргентині знайшли дивну змію, замість хвоста у якої друга голова.

Істота має близько десяти сантиметрів в довжину і нагадує змію будовою тіла і характерною зміїною шкірою.

Спантеличена знахідкою жінка викликала на допомогу друзів, щоб ті допомогли роз'яснити ситуацію.

Фотографії мутанта Эролес також опублікувала на своїй сторінці в facebook.

Користувачі мережі назвали кілька ймовірних варіантів походження загадкового монстра.

В інтернеті вважають, що двоголова змія може бути змією-інвалідом, інші користувачі вважають, що це гігантська гусінь.

Деякі представники гусиниць винного бражника виростають до декількох сантиметрів і мають на тілі плями подібні до очей.

Як повідомляв портал "Знай.uа", італійські археологи розповіли про знайдений недавно сенсаційний артефакт, який майже не має аналогів у світі. Можливо, це лише друге в історії археологічне підтвердження того, що в давнину існувала страта через розп'яття.

Знахідку виявили в італійському містечку Гавелло. На похорони вбитого близько 2 тисяч років тому чоловіка ще в 2007 році натрапили будівельники, які прокладали трубопровід, повідомляють місцеві ЗМІ.

Археологи провели розкопки і перемістили останки в лабораторію. Цієї весни у виданні "Archaeological and Anthropological Sciences" були опубліковані результати досліджень.