Геніальний англійський філософ, учений, історик і політик Френсіс Бекон помер на 65 році життя, в 1626 р. Цей чоловік зробив дивовижний внесок у світову науку, а сучасники оцінили його працю гідно.

Він є основоположником індуктивного методу наукового дослідження, який носить його ім'я: метод Бекона.

"Знання - сила", - відомий афоризм, сказаний Френсісом Беконом став його девізом по життю.

Але зараз ми не будемо говорити про біографію цього геніального мислителя, а просто розкажемо цікаву історію про те, як він помер.

Після 60 років Бекон багато хворів, а коштів на лікування ніколи не вистачало. Він постійно писав листи корлю, просячи гроші, так як звик жити на широку ногу.

Популярні новини зараз
путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити"
Показати ще

Холодної весни 1626 року, невгамовний і невтомний геній Бекон вирішує виконати фізичний дослід із заморожуванням курки. Він намагався з'ясувати, наскільки сніг здатний зберегти м'ясо від псування.

Власноруч займаючись цим питанням, він ретельно "заправив" курку снігом і... застудилася.

Через тиждень видатний англійський діяч помер. Відчуваючи наближення смерті, він урочисто написав своєму другові лорду Еренделу наступне: "Поспішаю повідомити вам, що досвід з заморожуванням м'яса вдався дуже добре".

Нагадаємо, що уроджений Філіппо Бруно, також відомий як Бруно Ноланец (тобто Бруно з міста Ноли) став ченцем дуже рано. З 11 років його навчали різним наукам, а в 15 – віддали в монастир Святого Домініка в Неаполі. Вже в 1565 році 17-річний Бруно був пострижений у ченці, а в 1572 році став священиком і відслужив свою першу обідню в місті Кампанья.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на уроках зарубіжної історії дітям розповідають про стародавньому місті Помпеї, і про страшний його крах. Однак розповідають далеко не всі. Втім, навіть не всі дорослі знають про цих цікавих фактах.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кожен хоч раз чув про леді Годиві. Як запевняють історики подія, про яку далі піде мова сталося 10 липня 1040 року, англійська аристократка леді Годіва проїхала оголеною по вулицях Ковентрі, щоб домогтися зниження податків.