ЧП, що відбулось в урядовому кварталі шокувало жителів і гостей столиці. Посеред  білого дня 6 березня у дворі будинку, що знаходиться на вулиці Лютеранська вбили 38-річного підприємця Сергія Захарчука. Чоловік просто йшов до машини, в той час як на нього накинулись з ножем. Бізнесмен пішов з життя в кареті швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні.

Мотивів злочину поліція поки не оприлюднює, повідомлює ресурс Обозреватель.

Вбитого, не раз було звинувачено у низці кримінальних злочинів, котрі зазначені в  Єдиному реєстрі судових рішень. Його звинувачували по ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та ст. 222 КК (шахрайство з фінансовими ресурсами).

Ще в далекому  2006 році Захарчук оформив кредит в "Райффайзенбанк-Україна" на суму $ 320 тисяч. У документах, котрі були надані банку, бізнесмен зазначив, що займає посаду заступника директора ТОВ "Сертіком" (нині "AQ Пластик").

Згодом, судове розслідування з'ясувало нові обставини. Підприємець користувався підробленими документами.

Ще одну схожу махінацію, що стосувалась підробки документів Захарчук в 2007 році провернув і з банком "ТАС - Комерцбанк", тоді він взяв суму у розмірі $ 280 тис. Кредиту.

Захарчук відомий також тим, що мав бізнес, котрий спеціалізувався на виробництві сирної продукції. Проте цей бізнес був у нього спільним з партнером, якого він згодом кинув.

З ним Захарчук вперше зустрівся в 2005 році і в 2009-му зробив йому пропозицію "вкластися" в ряд спеціально створених ТОВ. У 2011-му Захарчук порадив компаньйонові зайнятися виробництвом пластикової тари і сказав дати йому взайми $ 250 тисяч.

Щоб партнер не почав нічого підозрювати, Захарчук зробив йому екскурсію на одне з підприємств, де проводилася пластикова тара. Все ж бізнесмен позичив Захарчуку необхідну суму під 18% річних.

Йшов час. Кредитор чекав повернення грошей, але Захарчук повернув йому далеко не все,  лише $ 35 тисяч з 250-ти.

Також, в 2017 році виявилось, що Захарчук  зовсім не керує, а працює "звичайним" менеджером зі закупівель ТОВ "Поділ-Арта" (виробник пластика). Засновником є ​​його мати, а директором - батько.

Чи спричинено вбивство підприємця його численними грошовими махінаціями - покаже слідство.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що правоохоронці підозрюють у вбивстві та розшукують двох чоловіків, фотороботи яких вже складено.