Колишній британський чиновник Нік Поул після двадцяти років роботи вирішив розкрити світові страшну таємницю. В 90-е Поул працював над нейтралізацією інопланетян, тому що насправді напади гуманоїдів існують.

Колишньому чиновнику пощастило провести дослідження шкіри інопланетних істот. Нік Поул встановив, що покрови схожі за ДНК з тваринами нашої планети. З цього можна зробити висновок: істоти можуть бути дуже далекими родичами ссавців або інших представників фауни.

Співробітники колишнього уряду Британії розсекретили експерименти над прибульцями з 1985 по 2006 роки. Після цього підписка про нерозголошення вважалася анульованою. І ось, в 2018 Нік Поул вирішив поділитися побаченим про гуманоїдів. Відомо, що уряд знайшов 3 зразка шкіри інопланетних істот, які тривалий час досліджували.

Дивіться: Невідомі факти про НЛО

Популярні новини зараз
"Удари, яких не очікували": мольфарка розповіла, чи загрожує Україні взимку вимикання світла Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили
Показати ще

Ранїї портал "Знай.ua" публікував думку експерта про те, що США і Росією керують інопланетяни.