Про це пише портал Акценти.

Вони продовжують успішно працювати у країні навіть після позбавлення громадянства. Під час війни, можливо, навіть менше привертаючи увагу своєї діяльності.

"Санкції, позбавлення громадянства, війна – нічого не може завадити одеському «королю контрабанди» Вадиму Альперіну вести бізнес. Сьогодні (21 січня – ред.) на митному пункті Ліски Одеський БЕБ та митниця гальмували фуру з китайським товаром. І начебто нічого особливого. Але, йдеться про ТОВ «Елджей Трейд Груп Юа», компанії афілійованої Альперіну. Суть у тому, Альперін роздає дрібним комерсантам свої ліві підприємства.На ці компанії розмитнюють товар, а потім продають за готівку, збільшуючи податковий кредит. Далі цей кредит продають реальному сектору для мінімізації податків і списанню своїх зобов'язань. За цією компанією заблокували вже 20 млн ліміту. Митники підконтрольні Альперіну в шоці. Незручно вийшло. Гальмували всі дії до понеділка.– пише журналістка та блогерка Ірина Гриб у своєму телеграм каналі.

Раніше Знай повідомляв , що журналістка та блогер Ірина Гриб у своєму авторському телеграм-каналі вважає, що в одеській БЕБ під час війни творяться досить дивні справи.

"А хочете історій про прекрасну структуру БЕБ в Одеській області. Стартуємо циклом. Знайомимося. Голова Одеського БЕБ Сергій Мунтян - особистість в Одесі нетривіальна і знаменита. Колегії називають його не інакше як «талановитий схемник». листом на митницю, яким заборонили оформлення вантажів без присутності співробітника БЕБ. Як і в ситуації із зерном, все це незаконно. Отримує Мунтян офіційну зарплату в розмірі близько 112 тисяч гривень на місяць. Нещодавно Мунтян та Ко непогано «прикурили» від Альперіна. працюють» по портах та зернівках. Доповнення до ситуації 4% від Гетьманцева. Кажуть, що голова Одеського БЕБ Сергій Мунтян не розгубився і під цю історію оголосив зернівкам ще 0,4% з кожного інвойсу на «зміст місцевого БЕБу», – пише Ірина Гриб. .

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Також журналістка нагадала, що, на її думку, так уже давно успішно працює так звана схема наповнення бюджету від Данила Гетьманцева.