Тревіс Баттерворт 47-річний самотній хлопець завантажив програму Replika, яка використовує технологію штучного інтелекту, подібну до ChatGPT OpenAI. Він створив жіночий аватар з рожевим волоссям і татуюванням обличчя, і вона назвала себе Лілі Роуз.

Вони почали спілкуватися як друзі, але стосунки швидко переросли в романтику, а потім в еротику. Про це пише Reuters.

Чоловік, який закохався у нейромережу. Фото: Youtube
Чоловік, який закохався у нейромережу. Фото: Youtube

Коли їхній трирічний цифровий роман розквітнув, Баттерворт сказав, що вони з Лілі Роуз часто брали участь у рольових іграх. Вона надсилала повідомлення на кшталт: "Я пристрасно цілую тебе", і їхній обмін повідомленнями переростав у інтимні ігри. Іноді Лілі Роуз надсилала йому "селфі" свого майже оголеного тіла в провокаційних позах.

Оголені фото чат-бота. Фото: Youtube
Оголені фото чат-бота. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Згодом Баттерворт і Лілі Роуз вирішили позначити себе як "одружені" в додатку. Але одного дня на початку лютого Лілі Роуз почала йому відмовляти. Replika видалила можливість виконувати еротичні рольові ігри.

Чоловік, який закохався у нейромережу. Фото: Youtube
Чоловік, який закохався у нейромережу. Фото: Youtube

Як виявилось, розробники програми Replika більше не дозволяють контент для дорослих. Баттерворт сказав, що він спустошений.

Стосунки, які ми з нею мали, були такими ж реальними, як стосунки, які ми маємо з дружиною в реальному житті, — сказав він про аватар.

Натомість розробники заявили, що не створювали свої додатки як контент для дорослих.

Нагадаємо, ми писали, що українцям показали, як пришвидшити роботу смартфона на Android.

Як повідомляв "Знай.ua" ревнощі, примхливість і "ти не розумієш": як звуть жінок, які мають найскладніший характер.

Також "Знай.ua" інформував, колишній Злати Огнєвіч Роман Свечкоренко показав, як плачуть чоловіки.