Інвестиційний банкір Ігор Мазепа, якого звинувачують у шахрайстві в 3 млн доларів хоче "лісами валити з України".

Під час обшуків у Ігоря Мазепи було знайдено $600 000 незадекларованої готівки. Тепер ці кошти будуть направлені на ЗСУ. Про це пише ресурс "Народна правда".

Ігор Мазепа
Ігор Мазепа

Згідно з повідомленнями, Мазепу звинувачують у шахрайстві при купівлі 100% статутного капіталу компанії-газодобувача ТОВ "Навігатор Майницьке". Для здійснення махінації він використав компанію "Села Енерджі".

Надавши недостовірну інформацію та зловживаючи своїми повноваженнями, Мазепа заволодів майновими правами ТОВ "Навігатор Комплект" на суму понад 3 млн. доларів США, — йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Зазначається, що "Села Енерджі" не виконувала домовленостей, та була використана Мазепою лише для контролю над газодобувною компанією.

Ігор Мазепа. Фото: Telegram
Ігор Мазепа. Фото: Telegram

Після заволодіння 100% часткою статутного капіталу ТОВ "Навігатор Майницьке" посадовці "Села Енерджі", пов'язані з Ігорем Мазепою, ініціююавли судові суперечки з метою заперечення своїх зобов'язань та створення видимості існування суперечливих господарських відносин.

Сам Мазепа так коментує ситуацію:

А суть цієї суперечки — досить банальна. Представники однієї приватної компанії вважають, що я та мої партнери занадто мало їм заплатили за придбання Майницького родовища. Ми так не вважаємо, і бачимо чіткі перспективи довести це в господарському суді. Продавці, очевидно, теж бачать, що закон не на їх боці, тому вирішили діяти по принципу 90-х й подали заяву в поліцію за нібито фактом неповного розрахунку за придбане майно (тобто за неотриманий бонусний розрахунок від продажу).

Цікаво що у Мазепи це не перші звинувачення у неправомірних діях, та невиконаннях своїх обов'язків. Інвестбанкір за свою професійну діяльність встиг пересудитися чи не з половиною українських банків, мати позови від Комісії з цінних паперів та бірж США, та іншими судовими тяжбами.

Нагадаємо, ми писали, що Андрій Алістаров: шантажист на довірі або блогер-казкар, що сидів.

Як повідомляв "Знай.ua" пенсіонери з картками "Ощадбанку" втратили свої гроші, що відбувається.

Також "Знай.ua" інформував, що відкрито офіційне "полювання" на торговців та нарколабораторії – стартувала акція "Спіймай баригу".