Настав час поговорити про діяльність так званого Одеського обласного гуманітарного штабу. Є інформація, що невдовзі з'являться деталі про те, як "працював" Льоша Чорний зі своєю командою.

Однак на даний момент є інформація лише за "сухими" цифрами, які з'явилися внаслідок дій Одеського обласного гуманітарного штабу.

Про це пише український блогер із Одеси "Ірочка розповість..." у своєму Telegram-каналі.

Діма Радулов, фото: Facebook
Діма Радулов, фото: Facebook

"За період з травня 2022 року по квітень 2023 року заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Діма Радулов отримав для Гумштаба на безоплатній основі від різних суб'єктів 90 000 літрів бензину А-95 і 141 000 літрів дизельного палива. А в Штаб 2 літрів А-95 та 17 410 літрів ДП.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Пацани, а ще десь 68 700 літрів 95-го бензину, та 123 590 л дизеля? А ну і з того, що передали на Штаб, особисто Льоша Чорний для своїх потреб отримав за актами (правда без номера) особисто від Радулова: 14720 л бензину А-95 і 11800 л дизельного палива.

Скоро більше цікавих цифр і фактів. Ірочка розповість як Чорний, Радулов і ті, хто з ними, п*здили й заробляли на гуманітарному штабі. Кінчені, мародери", - пише блогер.

Публікація "Ирочка расскажеn", скріншот: Telegram
Публікація "Ирочка расскажеn", скріншот: Telegram

Нагадаємо, "Побуду ухилянтом": одеський чиновник Чухрій, якого спіймали на хабарі $40 тис, їде на концерт Metallica.

Раніше повідомлялося, в Одесі генератори для лікарень розійшлися по "своїм" людям та ресторанам: "Передавала Німеччина".

Також, на Одещині фортифікаціями займаються люди ОПЗЖ: "Страшно на Кіпера наїхати?".