Ватажки терористів "Л/ДНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький щодня посилюють тиск на бойовиків. Цим самим вони все більше розвивають тотальну недовіру, що може закінчитися масовими бунтами.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Головними завданнями для них стали безпричинні перевірки, власний "перепис населення" та постійний контроль. Такі утиски переросли у масову істерію, тому ватажки ризикують залишитися ні з чим. 

При цьому, забезпечувати окупантів елементарними засобами виживання тут ніхто не поспішає: постійно бракує їжі, води, грошей.

Нещодавно проросійських найманців зобов'язали також видати ватажкам паролі від соціальних мереж, а деяким – взагалі наказали видалити свої акаунти. Перевіряють також всі гаджети, переписують особисті дані, видають незрозумілі анкети.

Популярні новини зараз

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Жодних пояснень ні від Захарченка, ні від Плотницького бойовики так і не дочекалися, тому наслідки від таких утисків передбачити складно.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що терористи "Л/ДНР" зняли постановочний ролик про те, що нібито українські військові порушують Мінські домовленості. Відео про "провокації" збиралися транслювати на кремлівських телеканалах.