Проросійські бойовики спричинили паливну кризу у "ЛНР" з тенденцією подальшого загрострення.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook. За його інформацією, найскладніша ситуація у північних районах окупованої Луганщини.

"На автозаправках ввели обмеження на заправку бензином - від 10 до 15 літрів на одну одиницю приватного автотранспорту. На ряді автозаправок - зокрема, у Кадиївці, Алчевську та Хрустального палива немає взагалі", - пише Тимчук.

Він додав, що "прокуратура ЛНР" розслідує масове зрізання кабелів електромереж у Попаснянському районі, до чого, на думку "правоохоронців", причетні командири бойовиків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за минулу добу окупанти обстріляли українські позиції у зоні АТО 34 рази, внаслідок чого загинув один вітчизняний боєць.

Популярні новини зараз
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще