Дотримання дієт може призвести до депресивного розладу, втоми, сонливості. Ми можемо відчувати себе розбитими, прокидатися в поганому настрої.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк показують дослідження вчених ці симптоми проявляються в процесі зміни сезонів. З приходом тепла і весни нашому організму потрібна додаткова допомога, яку ми можемо отримати вживаючи потрібні продукти.
З приходом тепла необхідно значно поліпшити харчування, щоб поліпшити стан організму.
Портал "Знай" дає кілька порад правильного весняного харчування:
1. Необхідно відмовитися від простих вуглеводів, щоб нормалізувати рівень цукру в крові. Стрибки викликають перепади настрою, тому варто включити в свій раціон продукти, що містять складні вуглеводи. До таких продуктів відноситься хліб цільнозерновий, паста з твердих сортів пшениці, дикий рис.
2. Необхідно вживати більше білків. Білки це джерело нашої енергії. До білкових продуктів відносяться: філе курки, жирна морська риба.
3. Насичуйте свій організм вітаміном D. Продукти містять вітамін D: сир, вершкове масло, молоко або частіше виходьте на вулицю, коли яскраво світять промені сонця.
4. При вживанні натурального йогурту можна позбутися від весняної депресії. Причиною депресивного стану є дефіцит кальцію в організмі.
5. Зелені овочі та фрукти допоможуть наситити організм залізом, вітамінами групи В, фолієву кислоту.
Дієтологи рекомендують дотримуватися збалансованого харчування в момент зміни сезону. Снідайте вранці, займайтеся спортом, полегшуйте своє вечірнє меню, так як вечірнє переїдання знижує ранковий апетит. А ми всі знаємо, сніданок-це джерело нашої бадьорості на весь день.
Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що навесні знижується імунітет, з'являються шкірні захворювання, особа стає тьмяним з-за авітамінозу. Взимку, ми витрачаємо велику кількість запасів важливих речовин, які необхідно відновлювати. З приходом весни ми періодично відчуваємо головний біль, млявий стан, стомлюваність, дратівливість. Знижується зір, стан здоров'я супроводжується частими респіраторними захворюваннями.