Оновлена ​​схема київської підземки потрапила в міжнародний збірник Транзитні Карти світу.

У схемі, розробленій ініціативною групою "Агенти змін", втілилася єдина система орієнтування по столиці.

"Схема метро від "Агентів змін" потрапила в оновлений збірникTransit Maps of the World! Це видання - найбільша збірка схем транспорту світу. Воно було одним із джерел при дослідженні прикладів існуючих схем. І ось нова схема київського метро серед них", - написав на своїй сторінці в Facebook один з учасників ініціативної групи Олександр Колодько.

Читайте також: Київська поліція затримала одного з псевдомінерів

Нагадаємо, 21 жовтня навколо оновленої схеми київського метрополітену розгорівся скандал. Як повідомили на своїй сторінці в соцмережі "Агенти змін", невідомі з КП "Київський метрополітен" змінили на схемі шрифти, написи, тексти, кольори і товщину ліній, а також логотип і деякі дрібниці. Незважаючи на те, що творці оновленої схеми залучали до нового дизайну схеми світових провідних експертів і протягом декількох місяців продумували проект, хтось вирішив, що має право на власні правки, які обійшлися місту в круглу суму платників податків, написали активісти. Після скарг від творців карти в КП пообіцяли знайти і покарати винних.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Показати ще