Шкіра рук страждає не менше, ніж шкіра обличчя і всього тіла. Як і деякі ділянки тіла, шкіра рук видає наше старіння. Щоб запобігти процесу старіння необхідно дотримуватися основних правил: зволоження, відновлення шкіри і живлення.

Кожа рук більш щільна і міцна, але з віком, на руках у першу чергу з'являються перші зморшки. Миючі засоби, домашня робота, вплив хімічних засобів не додає краси нашим рукам. З віком, вироблення зволоження шкіри йде на спад, тому важливо регулярно підживлювати шкіру наших рук.

Використовуйте крем для рук з додаванням гіалуронової кислоти, протеїну, масла ши, сорбітолом, пентавином.
Особливо в холодну пору року, шкіра рук піддається негативному впливу з-за морозів, вітрів, в жаркий час згубно впливає сухе повітря і сонячні промені. З-за цього порушується робота сальних залоз і шкіра рук стає грубою, пересушеною, шерховатою. Відновити гідро-ліпідний баланс шкіри рук можна з допомогою різних масок на основі натуральних кісточкових олій. При догляді варто застосовувати масаж для рук. Це найкращий спосіб, щоб відновити і поліпшити циркуляцію крові і лимфоток. Застосовуючи самоммассаж для рук, варто знати основне правило: починаємо процедуру з кінчиків пальців, поступово рухаючись до долоні і закінчуючи тильною стороною кисті.

Щоб зберегти молодість шкіри рук, дотримуйтесь основних правил, які потрібно застосовувати кожен день:

Після миття рук, витирайте шкіру насухо, щоб залишки води не провокували сухість шкіри. Починаючи з 25 років, використовуйте крем з біоактивними добавками, регенеруючий крем наносить на ніч.
Полюбите готувати випічку – дріжджове тісто, у складі якого, крім пом'якшувальних речовин, ще й багато вітамінів групи В, яке володіє дивовижною властивістю підтягувати шкіру рук.
При прибиранні квартири одягайте гумові рукавички, щоб хімічні компоненти засобу не шкодили шкірі рук.

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам
Показати ще

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що використання металевих пилок шкодить нігтям. Насправді металеві пилочки - минуле століття, тому вибираючи інструмент для підпилювання мацайте його, він повинен бути максимально м'яким. Металеві пилочки травмують нігті, що призводить до розшарування нігтів і ламкості.