НБУ зняв обмеження для переказу коштів за кордон

поділитись

0

608

До цього юридичні особи могли переказувати кошти за кордон лише в деяких випадках

Фінансовий регулятор спростив процедуру переказу коштів юридичних осіб за кордон. Відтепер підприємці зможуть переказувати до 50 тисяч гривень на місяць на підставі індивідуальних ліцензій.

Постанова від НБУ набуває чинності із сьогодні, скасовуючи таким чином жорсткі обмеження на валютному ринку. До цього юридичні особи могли переказувати кошти за кордон лише в деяких випадках.

Перший - у разі розміщення юридичними особами валютних цінностей на рахунках за межами України. У другому випадку, у разі переведення іноземної валюти за межі України резидентом-гарантом в рамках забезпечених гарантією (поручительством) зобов'язань за кредитом. Та для сплати вступних або членських внесків в іноземній валюті.

"З одного боку, пом'якшення обмежень вирішить проблеми в операційній діяльності підприємств, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. З іншого боку, цей крок не матиме негативного впливу на валютний ринок, враховуючи незначні обсяги таких операцій", - пояснив директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко.

Читайте також: Україна хоче залучити $500 млн Міжнародного банку реконструкції та розвитку

Нагадаємо, очільниця НБУ Валерія Гонтарева обіцяла скасувати ряд фінансових обмежень у випадку надання Україні допомоги від іноземних кредиторів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017