Група палеонтологів спільно з біологами провели серію аналізів і моделювання ситуацій, в яких динозаври нападали на свою здобич. В результаті фахівці дійшли висновку, що всі красиві сцени з фільмів, де динозавр з мкриками, що леденять душу, мчить на нещасну тваринку, - красива вигадка режисерів, але не більше.

"Коли-небудь помічали, як у "Парку Юрського періоду" та інших фільмах динозаври в гонитві за людьми зазвичай ревуть на свою здобич? Це просто смішно. Жоден хижак не видає звуків, коли полює. Він робить це настільки тихо, наскільки це можливо", - написав у своєму блозі дослідник Філіп Сентер.

Паленонтолог Томас Уилльямсон зазначив, що виходячи з місцевості, в якій мешкали динозаври, їм більше було "з руки" видавати низькі звуки, що протилежно ревінню, який так полюбився кінематографу. "Більшість цих динозаврів жили на зарослих лісом територіях. А низькочастотні звуки найкраще чути в такому середовищі", - підсумував Уилльямсон.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що палеонтологи розповіли про вміння динозаврів долати океани.

Популярні новини зараз
Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще