Сьогодні близько 4:20 години у столиці повністю згорів автомобіль Mercedes. Інцидент стався поблизу Ботанічного саду.

За інформацією dtp.kiev.ua, автівка спалахнула після зіткнення із відбійником під час спроби обігнати сміттєвоз. Відомо, що травми отримали чоловік і жінка - їх витягли з машини, ризикуючи життям, люди зі сміттєвозу та передали лікарям.

У водія Mercedes відчувався сильний запах алкоголю. Повідомляють, що в його історії 12 штрафів за п'яне водіння та інші грубі правопорушення. Нещодавно у нього відібрали права.

На місці працюють правоохоронці та з'ясовують обставини. Також прибув евакуатор.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Херсоні зіткнулися два легкових автомобілі та зачепили жінку, яку госпіталізували із серйозними травмами.

Популярні новини зараз
Податки на квартири не нарахують: кого звільнять від сплати Штрафи за скважини та колодязі: суми виростуть в рази ПФУ відзвітував про доплати пенсіонерам: хто отримуватиме на 250-450 грн більше Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще