Сьогодні, 17 березня, у Києві сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.

Про це повідомляє портал DTP.KIEV.UA у Telegram.

Відзначається, що аварія трапилася на проспекті Науки. Там водій Mercedes з п'ятирічною донькою в салоні на швидкості вилетів на зустрічну смугу. В результаті – розбиті чотири автомобіля.

"В аварії постраждали дівчинка і батько. Їх відвезли в лікарню", - уточнюється в повідомленні.

Згідно з попередньою інформацією, Mercedes протаранив Volkswagen і Subaru, після чого Volkswagen задом протаранив Nissan з дитиною. Малюка врятувало крісло.

Популярні новини зараз
Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Надбавка майже 1300 грн: пенсіонери отримають "бонус" від держави Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень
Показати ще

Через аварію на проспекті утворилася пробка.

На місці працювали поліція і оперативно-слідча група.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", 15 березня поліцейські стали винуватцями ДТП в Києві. Аварія сталася у Дніпровському районі. Поліцейський Prius на перехресті не пропустив авто і врізався йому в бік.