Учасники громадської організації "Національний комітет +60" звернулися до Патріарха Кирила з проханням затвердити текст "Молитви Путіну" на засіданні Священного Синоду РПЦ.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Наголошується, що представники комітету впевнені, що присвячена президенту РФ Володимиру Путіну молитва може стати тією самою "духовною опорою", в якій "православний люд нині гостро потребує".

За підсумками конкурсу громадської організації з'явився варіант "звернення до глибоко шанованого ВВП". Молитва написана російською мовою. Це робить її доступною для всіх громадян, у тому числі для найменших дітей.

Текст "молитви" наступний (в оригіналі):

"К тебе, Владимир Благоверный, дерзаю вознести свой глас, очисть меня от всякой скверны, услышь меня в сей скорбный час. Прими теплейшие моленья, мой дух от зол и бед избавь, пролей мне в сердце умиленье, на путь спасения наставь. Не буду чужд твоей я воли, готов для Бога все терпеть; будь мне опорой в горькой доле, не дай в печали умереть. Ведь ты защитник всех несчастных, родной молитвенник за нас! О, помоги, когда ужасный услышу судный Божий глас, когда закроет вечность время, звук трубный мертвых воскресит, и книга совести все бремя грехов моих изобличит. Святой России ты награда! К тебе молюся всей душой. Апостол наш Петрова града, умилосердись надо мной!"

Читайте також: Росіяни деградують через погане кіно - патріарх Кирило

Варто додати, що організація, створена до 60-річного ювілею президента Росії, саморозпустилася. Як заявили представники громади, вони домоглися своєї мети - "виконання головного надзавдання - причислення ВВП до лику святих".