Інтерпол визнав звинувачення Кремля на адресу Яценюка безглуздими

поділитись

0

0

Яценюк пов'язує нападку Кремля зі своєю активною антиросійською позицією

Інтерпол відмовив у клопотанні Російської Федерації, яка просила оголосити екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка в міжнародний розшук для його арешту та екстрадиції.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Facebook.

"Інтерпол взяв до уваги звернення Міністерства внутрішніх справ України і відмовив у безглуздому клопотанні РФ", - розповів Аваков.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, країна-агресор звернулася до Інтерполу і попросила оголосити Яценюка в міжнародний розшук, заарештувати його і видати Росії для подальшого суду.

Російські слідчі підозрюють Яценюка в тому, що нібито він під час бойових дій в Грозному (Чечня) розстріляв з автомата Калашникова російських військовослужбовців: 30 людей тоді загинули, а 13 отримали поранення.

Як стверджують російські правоохоронці, у той час Яценюк нібито був "членом озброєної банди "Мрія" і разом з нею "брав участь в атаках на військові підрозділи РФ" (в 1994 - 1995 роках).

МВС направило в Інтерпол листа, де говорилося, що представлена РФ інформація є недостовірною.

Яценюк пов'язує цю нападку Кремля зі своєю активною антиросійською позицією.

Автор матеріалу: 
Ася Рябошапка
Теги: 
Арсеній Яценюк, Інтерпол, Арсен Аваков, МВД
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017
Тепер вже зовсім не складно відрізнити простих найманців та кадрових офіцерів - це під силу й місцевим
0
0
14:11 17.08.2017
Це означає, що законотворча робота для деяких нардепів не є професійною діяльністю, за яку вони наразі отримують зарплати та преференції
0
0
13:40 17.08.2017
Цим питанням задаються чи не найчастіше, а відповідь, як виявилося, давно відома
0
0
13:21 17.08.2017
Резонанс, який це викликало у міжнародній спільноті, дуже нагадує так звану "історію про кольчуги" та скандал із справою Георгія Гонгадзе
0
0
11:11 17.08.2017