Девід Кемерон назвав головні проблеми України та різко прокоментував ситуацію корупції.

"Колишній прем'єр-міністр Великобританії назав корупції в Україні "раковою пухлиною", - повідомляє сайт "Інтерфакт Україна".

Також чиновник зазначив, що не меншу загрозу українській економіці та життю громадян вцілому становить агресія Російської Федерації.

"Корупція в Україні досягла неприпустимого рівня. Вона, як ракова пухлина, вбиває країну зсередини", - сказав Кемерон.

Під час свого виступу політик зазначив, що питання України розглянуть під час засідання в рамках співпраці з США.

Популярні новини зараз
Доведеться ще померзнути: коли повноцінно стартує опалювальний сезон Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі Платити доведеться всім: в Україні готують додатковий податок Навіть пенсія не врятує від мобілізації: ким зацікавиться ТЦК
Показати ще

"Путін очікував розвал України, проте вона не розвалилась. Вашій країні вдалось реформувати стару систему, модернізувати армію, покращити умови для бізнесу", - зауважив чиновник.

Також він додав, що Великобританія завжди підтримувала Україну і притримуватиметься цієї позиції і надалі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Володимир Гройсман вважає, що глава НАЗК Наталії Корчак повинна піти у відставку.