Ні для кого не секрет, що куріння дуже шкідливе для здоров'я. Ця звичка призводить до незворотних наслідків і смертельних захворювань. Багато людей залежні від куріння та вдаються до методів, щоб позбутися цієї залежності.

На початку 2000-х років з'явилася, так звана, альтернатива звичайній сигареті - вейпи або електронні сигарети. В ході досліджень, фахівці прийшли до висновку, що ці сигарети найближчим часом можуть замінити звичайну.
Електронна сигарета складається з акумулятора, датчика, який визначає тиск повітря, мікросхеми, контейнера для рідини і випарника. Як тільки любитель електронних сигарет робить вдих, мікросхема запускає випарник завдяки чому рідина нагрівається. В результаті випаровування рідини утворюється пар, який вдихає курець.

Вчені багатьох країн серйозно почали досліджувати вплив електронних сигарет на здоров'я самого курця. В ході досліджень, медики припустили, що вживання чистого нікотину, без смол, продуктів горіння і концентратів, які містяться в електронній сигареті не альтернативна заміна звичайного тютюну. Тому курці електронних сигарет не убезпечили себе "нешкідливою" альтернативою звичайній сигареті.

На токсичність пару впливає термін служби вейпа і напруга акумулятора. Чим довше ви користуєтеся електронною сигаретою і чим потужніший акумулятор, тим більше негативного впливу вона чинить на організм.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Вчені з Азії довели, що куріння електронних сигарет або вейпов вагітними жінками провокує викидень.

Фахівці з Кореї провели соціальне опитування про куріння, в якому брали участь 70 тисяч молодих людей. За підсумками опитування 80 відсотків респондентів зізналися, що тяга до звичайних сигарет не зникла і вони одночасно курять електронну та звичайну сигарети.

Японські вчені оприлюднили результати перевірок електронних сигарет, згідно з яким вдалося довести, що пар випускається пристроєм містить два виду хімічних сполук, який провокує утворення ракових захворювань.

Вчені з Англії змогли довести, що куріння електронної сигарети не позбавить залежності до звичайної сигарети.

В Америці оприлюднили дані про те, що бажання курити електронну сигарету з'являється набагато частіше, ніж звичайну сигарету.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що куріння повільно, але впевнено вбиває людину - з цим фактом не посперечаєшся, але він мало для кого з курців стає мотивацією покінчити з нікотиновою залежністю. Проте вчені зі Стенфордського університету прийшли до висновку, що некурящі люди є більш успішними.