Президент Білорусі Олександр Лукашенко наголосив, що між його країною та Україною ніколи не буде ворожнечі. А білоруси з'являться на українській території лише на тракторі.

Про це Лукашенко повідомив під час спільного брифінгу з президентом України Петром Порошенком в Чорнобилі, передає прес-служба українського глави. Він зазначив, що українці ніколи не були чужими людьми й у злагоді жили по сусідству з Білоруссю. Лукашенко додав, що білоруси можуть приїхати в Україну "тільки на тракторі, допомогти".

"Ви (звернувся він до Порошенка –ред.) допомагаєте нам, ми допомагаємо вам. Ми будемо працювати лише заради миру. У нас немає іншої цілі. Ми рідні люди. Це позиція всього білоруського народу", - наголосив білоруський президент.

Лукашенко заявив, що потрібно якнайшвидше зупинити всі міжусобиці та не з'ясовувати стосунки за допомогою зброї. Він сказав, що Білорусь робити все для того, аби між країнами завжди панував мир.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, президент Петро Порошенко та Олександр Лукашенко приїдуть один до одного з офіційними візитами. Глава Білорусь приїде першим до України.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Показати ще