Білорусь зацікавлена ​​у співпраці і готова розвивати діалог з НАТО. Це допоможе країні протистояти міжнародним загрозам.

Про це повідомив президент країни Олександр Лукашенко під час звернення зі щорічним посланням до білоруського народу і Національних зборів, передає "Белта". Він акцентував увагу на тому, що поодинці протистояти викликам сучасного світу досить важко.

"Інтересам Білорусі відповідає і покрокове поглиблення діалогу з військовим блоком НАТО. Це важливо для зниження потенційних ризиків з урахуванням, що натовські структури знаходяться вже у наших кордонів", - пояснив Лукашенко.

Він додав, що обидві сторони повинні робити кроки назустріч один одному. Але в той же час білоруський президент не має наміру відмовлятися від військового співробітництва з Росією. Лукашенко заявив, що воно триватиме на нинішньому рівні і в подальшому.

Позиція білоруського президента кардинально змінилася щодо НАТО. У 2014 році він заявляв, що вступ України до складу Альянсу буде однією з головних небезпек для Білорусі.

Популярні новини зараз

Надя Дорофеєва відсвяткувала 31-річчя: найспокусливіші образи екссолістки "Время и стекло"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, президент Білорусі Олександр Лукашенко різко відреагував на заборону поставок м'яса в Росію.