Олександр Лукашенко заявив, що деякі російські канали займаються різними інсинуаціями.

"Починають в ЗМІ з'являтися різного роду вигадки, хто кого там обдурив, що ми знову на колінах щось просимо в Росії і так далі. Ми ні перед ким ніколи не стояли на колінах. Ви це добре знаєте ми з вами не один десяток років знайомі. Окремим писакам, і тим, хто наговорює в телеекранах хочу сказати, що у виробах Білорусі (тракторах, автомобілях, всієї машинобудівної або хімічної галузі) від 30% до 90% комплектуючих, сировини і матеріалів з Росії ", - цитує слова Лукашенка прес-служба президента Білорусі.

За словами білоруського президента, російське керівництво стратегічно підходить до відносин Білорусі, і це не гра в одні ворота.

"Це дійсно компроміс, який був досягнутий. Ні, треба ложку дьогтю кинути в бочку меду. Ось цим окремі і займаються, в тому числі, як мені сьогодні доповіли, і ваш колишній улюблений канал ТВЦ", - підкреслив Лукашенко.

Білоруського президента образило те, що деякі прокремлівські ЗМІ люблять покритикувати налагодження відносин між Білоруссю і Європою.

"Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї. А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні з Заходом. Наша доля така ", - заявив Лукашенко.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Лукашенко запевнив, що ні Білорусь, ні Росія не збирається ні на кого нападати.