В Лукашенка та Путіна запланована зустріч на 3 квітня у Санкт-Петербурзі на фоні охолодження теплих стосунків між Білоруссю і Російською Федерацією з питань інтеграції та газу, повідомляє Радіо Свобода

Останні кілька місяців запам'ятались критикою Росії з боку президента Лукашенка, зокрема, коли в березні виник конфлікт щодо цін на російський газ, він заявив, що "ніхто не може поставити країну на коліна". За місяць до цього «Бацька» звинуватив Путіна в порушенні домовленостей і зловживанням своїм положенням постачальника енергоресурсів, щоб «схопити нас за горло».

З моменту початку функціонування Євразійського союзу в січні 2015 року, Росія встигла подвоїти ціну на газ для Білорусі.

Лукашенко також підкреслив, що Мінськ може припинити свої тісні зв'язки з Москвою, яка користується Білорусією як буфером між НАТО і Росією, якщо остання заведе конфлікт надто далеко.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", Республіка Білорусь заявила про вихід з Євразійського економічного союзу і Організації договору про колективну безпеку. Більше того, Білорусь офіційно заявила, що відтепер не має наміру залишатися членом Союзної держави - тобто вирішила припинити своє членство відразу в трьох утвореннях за участю Росії.

Популярні новини зараз

Українським водіям повідомили про нові правила на дорогах: готуйте автомат

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще