Наші батьки та бабусі завжди говорили про те, що без перших страв нормальна робота ШКТ неможлива. Ми з дитинства звикли обідати першими стравами, як говорили наші батьки, щоб промити шлунок. Дуже багато міфів про шкоду і користь перших страв, але як насправді перші страви впливають на наш організм і на вагу тіла.

Як показують дослідження вчених, люди, які вживають перші страви набагато ефективніше і легше худнуть, ніж ті, хто дуже рідко їсть перші страви. З приводу даного дослідження почалося багато суперечок, так як люди, які брали у ньому участь їм перші страви, але при цьому вони пили мало рідини. Друга група людей, яка споживала суху другі страви пили денну норму рідини.
Насправді люди, які вживали перші страви і пили мало води, заповнювали водний баланс в організмі за допомогою рідини в першому блюді. А всім відомо, що при дієтах і в цілому для хорошої роботи організму, необхідно вживати денну норму рідини.

Супи дуже гарне блюдо, яке створює відчуття ситості, особливо якщо його їсти з хлібом, але для тих, що худнуть хліб неприпустимий. Перші страви не збільшують калорійність в харчуванні. При цьому насиченість можна зменшити: кількість харчових речовин буде не дуже велика, а обсяг їжі буде достатній. З допомогою супу можна влаштовувати розвантажувальні дні, якщо, звичайно, це суп не м'ясної, і він не містить великої кількості жиру.

З почуттям ситості відмінно справляються салати, які багаті на вітаміни, корисні речовини та клітковину, а так само банани, хурма, яблука, капуста, морква.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще


Шкода перших страв

1. Рідина під час прийому їжі розбавляє шлунковий сік, що призводить до погіршення роботи травної системи.
2. При приготуванні перших страв, підвищена температура обробки овочів вбиває всі корисні властивості продуктів.
3. Теплий м'ясний або курячий бульйон, потрапляючи в організм, дуже швидко всмоктується кишечником, і печінка, пропускної спроможності, не встигає переробити, що надійшли у великій кількості, м'ясні екстракти, що містяться в бульйоні. Внаслідок цього, екстракти у вигляді нерасщепленных отрут, минають печінку. У кінцевому підсумку ці отрути потім гуляють по всьому організму.
4. При варінні м'яса в бульйон переходять різні шкідливі хімічні речовини, основними з них є - креатин і креатинін. На скільки відомо, що фермери додають в їжу для тварин різні гормони росту і шкідливі речовини. Якщо ми готуємо перші страви з додаванням м'яса, в підсумку ці шкідливі речовини потрапляють до нас в блюдо.

Рекомендації:

1. Можна готувати перші страви на другому бульйоні.

2. Вариться м'ясний або курячий бульйон, після цього знімаємо з нього видимий жир і розбавляємо водою в співвідношенні два до одного. Так званий слабкий бульйон. Вміст жиру і екстрактивних речовин буде значно менше.

3. Можна зварити овочевий суп і додати до нього окремо зварене м'ясо, бажано домашньої тварини, а не вирощеного на фермі.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що як зазначають дієтологи, полуниця, як і більшість ягід, є самостійним продуктом, і не повинна "контактувати" з першими або другими стравами, неправильно також змішувати ягоди з цукром або сиропом.