Сьогодні начальника юридичного відділу полку "Азов" Ярослава Бабича знайшли повішеним у власній квартирі.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат від Радикальної партії Олега Ляшка, колишній учасник АТО Дмитро Лінько.

"Трагедія. Сьогодні знайшли повішеним начальника юрвідділу полку "Азов" Ярослава Бабича", — йдеться у повідомленні.

Лінько пише, що сам не може у це повірити. Також нардеп висловив співчуття рідним та близьким загиблого командира.

Читайте також: Нацгвардієць застрелився на блокпосту АТО

Популярні новини зараз
ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається Злидні за межею виживання: пенсіонери отримують копійки, яких ледь вистачає не померти з голоду Юрист попередив ухилянтів щодо штрафів ТЦК: коли гроші вже не стягнуть Прогноз приголомшив і цивільних, і військових: вчені назвали дату завершення війни в Україні
Показати ще

Спочатку на офіційній сторінці "Азова" у соцмережах не було ніяких повідомлень про загибель Ярослава Бабіча. Але пізніше його смерть підтвердили в спільноті "Азова" в "Вконтакте".

"Не стало нашого побратима замначальника штабу Громадянського корпусу "Азов", адвоката Ярослава Бабича. Його тіло було знайдено сьогодні вранці в його квартирі. Причина смерті поки невідома - йде слідство", - пишуть адміністратори сторінки.

Нагадаємо, раніше прес-служба Нацгвардії повідомила, що на одному з українських блокпостів в зоні проведення спецоперації на Донбасі застрелився 31-річний український військовослужбовець.