Французьким депутатам загрожує 8 років за візит до Криму

поділитись

0

614

Горе-французам загрожує від 5 до 8 років. На моє звернення в Генеральну прокуратуру України вже розпочато перевірку - Георгій Логвинський

Французьким депутатам загрожує від 5 до 8 років ув'язнення депутатам за візит в окупований Росією Крим.

Про це повідомив радник міністра юстиції Георгій Логвинський та народний депутат від фракції "Народний фронт" на своїй сторінці у Facebook.

"Горе-французам загрожує від 5 до 8 років. На моє звернення в Генеральну прокуратуру України вже розпочали перевірку. Всі ті, хто входив до складу французької делегації, всі ті, хто дозволив собі цинічно наплювати на українські закони і вести "переговори" з окупантами, хто, без докорів совісті й не цінуючи свою персональну репутацію, порушив кордони нашої країни, - всі вони понесуть відповідальність", - наголосив він.

Нардеп пояснив, що у відповідності зі статтею 332-1 Кримінального кодексу такі дії караються позбавленням волі на термін від 5 до 8 років та забороною обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією транспортних засобів".

"Не беруся судити, але щось мені підказує, що численні зустрічі представників французької делегації із самозванцями у владі на окупованій території можуть призвести до обвинувачення членів цієї делегації у співучасті з тими, хто незаконно захопив владу в АР Крим", - зазначив Логвинський.

Читайте також: Опоненти Саркозі назвали "ганьбою" поїздку депутатів-республіканців до Криму

Він наголосив, що самопроголошену владу окупованого Криму звинувачують у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України".

Нагадаємо, фракція "Республіканці" у французькому парламенті, представники якої відвідали Крим протягом останнього тижня, не погодилися з необхідністю такого візиту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Загрузка...
Духовно-лицарські ордени на карті середньовічної Європи
0
0
19:44 27.06.2017
Виявляється, не все так просто зараз у світі українського шоу-бізнесу
0
0
16:41 26.06.2017
Про трипільців без прикрас та упереджень
0
0
19:33 23.06.2017
Спеціально для них проведуть захід за участю відомих людей і чемпіонів України
0
0
14:31 23.06.2017