Порошенко вимагає у Заходу 1240 ракетних комплексів Jevelin

поділитись
Президент нагадав, що в 1994 році Україна відмовилася від 1 240 ядерних боєголовок. І саме тому він говорить про таку кількість протиракетних комплексів

Порошенко нагадав Заходу, що Україна добровільно відмовилася від одного з найбільших ядерних запасів у світі, а тепер вимагає ракетних комплексів Javelin.

Президент в інтерв'ю The Wall Street Journal розповів, що Україні необхідні новітні ракетні комплекси. І підкреслив, що наша країна відмовилася від ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки, які у результаті не отримала.

На питання, яка зброя потрібна українській армії для віддзеркалення російської військової агресії, Порошенком відповів: "Ми маємо потребу лише в 1 240 ракетних комплексів Javelin, і це цілком справедливо".

Він нагадав, що в 1994 році, згідно з Будапештським меморандумом, Україна відмовилася від 1 240 ядерних боєголовок. І саме тому він говорить про таку кількість протиракетних комплексів.

"Україна добровільно відмовилася від свого ядерного арсеналу, і в обмін на це Сполучені Штати Америки і Великобританія... пообіцяли гарантувати нам суверенітет і територіальну цілісність", — нагадав президент. Так само він сказав, що наша країні не вимагає, "щоб британські, американські або французькі солдати приїхали сюди і воювали за нас". "Ми це робимо власними зусиллями, заплативши найбільшу ціну — життя моїх солдатів. Ми потребуємо солідарності", - сказав президент. Адже кількість загиблих українських воїнів і мирних жителеві, які щодня піддаються обстрілам з боку російських терористів, досягає вже дев'яти тисяч людей.

Читайте також: Генерал НАТО побував на військовій базі під Києвом (фото)

За його словами, глобальної безпеки не буде, якщо українські воїни не зможуть зупинити агресора. "Ніхто не міг уявити, що це може статися у центрі Європи в XXI столітті", — резюмував він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018