"В ЗСУ добровольців більше, ніж в усіх "добробатах" разом" – Бірюков

поділитись
"Потрібно припиняти використовувати словосполучення "добровольчі батальйони", - наголосив радник президента

"Батальйон "Донбас" і полк "Азов" вже давно не добровольчі, а лінійні підрозділи Нацгвардії МВС укомплектовані як добровольцями, так і мобілізованими. Замінили їх бригади морської піхоти, у складі яких є, в тому числі, і добровольці. У тому ж секторі працює 3-й батальйон 73-й бригади який, укомплектований добровольцями", – заявив Бірюков.

Про це він розповів в ефірі "5 каналу".

Частини морської піхоти, які наразі знаходяться в Широкиному, складаються в тому числі з добровольців. На цьому наголошує радник Президента Юрій Бірюков.

Він вважає, що необхідно припинити використання словосполучення "добровольчі батальйони".

"Потрібно припиняти використовувати словосполучення – "добровольчі батальйони". У Збройних силах добровольців, що добровільно прийшли на мобілізаційні пункти, які прийшли оформляти контракти, в десятки разів більше ніж у складі всіх "добровольчих батальйонів" разом узятих", – наголосив він.

Читайте також: Бірюков оприлюднив фото затриманої контрабанди

Нагадаємо, нещодавно Юрій Бутусов, журналіст і спостерігач, відзначав, що попри ряд конфліктів, добровольчі батальйони "першої хвилі" АТО чітко виконують накази керівництва МВС і позаштатні ситуації легко врегульовуються.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018