ФСБ "по-чеченськи" підкуповуює військових на Донбасі - Тука

поділитись

0

208

Доходить до такого ідіотизму, що наші тупоголові офіцери навіть не розуміють, чим вони ризикують, коли вони оплату за свої послуги отримують готівкою і на картку

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука розказав про особливості контрабанди в Луганській області.

Як повідомляє Українська правда, він наголосив, що співробітники ФСБ розігрують чеченський сценарій підкупу українських військових вищого рангу.

Голова Луганської ОДА попереджає, що випадки підкупу військовослужбовців ЗСУ на Донбасі російськими спецслужбами можуть призвести до втрат особового складу.

"Вся справа у тому, що з тієї сторони працюють високопрофесійні співробітники ФСБ. Цей прийом використовували чеченці, коли жебраків офіцерів починали підкуповувати, а закінчувалося просто тупим зливом військових підрозділів, коли цілі батальйони та командири свідомо заводили під артилерійський вогонь", - говорить він.

Основна схема, на думку Туки, полягає в тому, що військовому дають декілька разів підзаробити, а з наступного починають отримувати від нього секретну інформацію, як плату за "додаткові преференції.

За декілька таких разів військовий опиняється на гачку.

Читайте також: Бойовики напиваються в п'ятницю, а потім не в змозі нищити Луганщину – Тука

"Доходить до такого ідіотизму, що наші тупоголові офіцери навіть не розуміють, чим вони ризикують, коли вони оплату за свої послуги отримують частково готівкою, а частково на свої іменні картки. І в результаті їм елементарно ставиться ультиматум", - зазначив він.

Чиновник наголосив, що з таким треба боротись, адже в іншому випадку обороноздатність армії знизиться ще більше.

Нагадаємо, що вчора перед засіданням Кабінету міністрів Георгій Тука наголосив на створенні двох логістичних центрів на Луганщині, що допоможе боротись з контрабандою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Загрузка...
Перший імпічмент в історії ПАРЄ
0
0
18:38 27.06.2017
Учасники конференції обговорили конституційну кризу в Україні
0
0
18:18 27.06.2017
Не виключено, що чинна влада подібно до попередників винесе на референдум нову версію скандальних законів
0
0
16:41 27.06.2017
Депутати висловили сумнів, чи у компетенції обласної ради перевіряти умови приватизації державного майна
0
0
16:03 27.06.2017
Справу направили на додатковий розгляд в управління ГПУ
0
0
15:51 27.06.2017