Добкін обматюкав членів "люстраційного трибуналу"

поділитись
Скільки ще долб**в носить земля українська. Люстратори херові. І куди тільки вітчизняна психіатрія дивиться

Активісти громадської організації "Люстраційна палата України" покликали екс-главу Харківської ОДА Михайла Добкіна на перше засідання "люстраційного трибуналу".

Як повідомляє Радіо Свобода, таку заяву зробив харківський активіст Андрій Ільгов, керівник проекту.

Активісти організації планують провести перше засідання 25 серпня. На ньому розглянуть діяльність Добкіна на посаді мера Харкова, голови ОДА та активного члена "Партії регіонів" під час президентства Віктора Януковича.

Михайло Добкін вже відреагував на таку пропозицію. Він у своєму акаунті в Twitter різко прокоментував слова активістів.

"Скільки ще долб**в носить земля українська. Люстратори херові. І куди тільки вітчизняна психіатрія дивиться", - написав політик.

Читайте також: Квіташвілі пройшов люстрацію

Кандидатами на громадську люстрацію активісти називають також лідера фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка, народного депутата з цієї фракції Євгена Мураєва та мера Харкова Геннадія Кернеса. Вони заяву активістів поки не коментували.

Нагадаємо, що "Громадська люстраційна палата" працює у Харкові з лютого 2014 року. На останньому засіданні планували "люструвати" нинішнього очільника Харківської ОДА Ігоря Райніна, але він не з'явився.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Банк вирішив ліквідуватися
0
0
11:43 20.03.2018
Соціологи вже навіть не включали її прізвище в опитувальні листи, але скандал дозволив їй повернутися в список головних ньюсмейкерів України
0
0
11:31 20.03.2018
У виробництві знаходиться більше мільйона справ
0
0
10:27 20.03.2018
Крім нього підозрюють ще низку осіб
0
0
10:02 20.03.2018