Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не буде займатися організацією виборів у місцеві органи влади на Сході України. Про це заявив заступник голови СММ Олександр Хуг, пише "НБН".

"За вибори відповідає Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, яке вже аналізує обстановку на місцях", – підкреслив Хуг.

Він додав, що Місія буде "спостерігати за ситуацією з безпеки до виборів, під час і після них".

Хуг також зазначив, що спостерігачі готові надати колегам всю інформацію про обстановку на місцях.

"БДІПЛ зараз отримує консультаційну підтримку. ОБСЄ як сім'я буде працювати разом, коли це необхідно", – додав він.

Популярні новини зараз
Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення Пенсіонери отримають непогану доплату, але не просто так: які умови Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни
Показати ще

Читайте також: США розкритикували плани сепаратистів провести "власні" вибори

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня. Однак, вони не відбудуться у 146 місцевих радах Луганської області та 125 радах Донецької області.

21 серпня голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський скасував розпорядження про створення 6 територіальних громад, яке передбачає проведення в них виборів у місцеві органи влади 29 листопада. Своє рішення він пояснив загрозою життю людей.

Зазначимо, що у "ДНР" мають намір провести "місцеві вибори" 18 жовтня, а в "ЛНР" – 1 листопада.