Українські депутати висловили підозру Генеральної прокуратури про вчинення злочину депутатці французького парламенту Марі-Крістін Даллоз через її незаконний приїзд до анексованого Росією Криму.

Про це повідомив депутат від БПП Володимир Ар'єв у Facebook 29 вересня ввечері.

Читайте також: У Жулянах затримали російського письменника Віктора Шендеровича

"Разом з Георгієм Логвинським вручили підозру Генпрокуратури про вчинення кримінального злочину депутатці французького парламенту Марі-Крістін Даллоз. Вона одна з тих, хто нелегально відвідали Крим", - написав він.

"Підозри для Маріані і Поццо ді Борго, які ганебно втекли з сесії, передамо через голову французської делегації в ПАРЄ", - додав Ар'єв.

Популярні новини зараз
Ще одна країна ЄС обмежить допомогу українцям: що буде з виплатами та житлом Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше
Показати ще