Відведення озброєння – єдиний прогрес Мінських домовленостей

поділитись
На переговорах контактної групи у білоруській столиці представники РФ перешкоджають створенню п'ятої підгрупи для контролю над українсько-російським кордоном

Мінські домовленості реально виконуються сторонами конфлікту тільки в частині відведення техніки від лінії розмежування.

Про це пише "Україна молода".

На думку журналіста газети, Кремль свідомо затягує виконання Мінських угод, адже на переговорах контактної групи у білоруській столиці представники РФ перешкоджають створенню п'ятої підгрупи для контролю над українсько-російським кордоном.

За словами представника України в підгрупі з політичних питань Романа Безсмертного, російська сторона вже кілька разів виступала проти, мовляв, створення такої підгрупи щодо кордону є передчасним.

Читайте також: Сепаратисти порушили режим тиші: обстріляли Піски та Опитне

Як зазначає газета, єдиним поступом у виконанні мирного плану наразі є відведення техніки від лінії розмежування. Днями сили АТО під контролем місії ОБСЄ відвели важке озброєння на маріупольському напрямку.

Представники самопроголошеної "ДНР" заявили, що відвели з лінії зіткнення всі наявні танки від Горлівки, Донецька та в районі Новоазовська, повідомляє видання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018
Политик прокомментировал вопрос журналистов, касающийся трений между двумя группами влияния в партии "Оппозиционный блок"
0
0
16:22 14.08.2018
Анатолий Шарий, комментируя интервью Виктора Медчедчука с дочерью Немцова, сравнил ее по уровню интеллекта с «5-летней девочкой».
0
0
15:14 14.08.2018
Стоит заметить, что началось все это это как раз после согласия В. Медведчука стать членом партии «За життя»
0
0
14:10 14.08.2018