Під час Євромайдану Олег Бойко фігурував у плані проведення антитерористичної операції на вулицях столиці проти мітингувальників. Зокрема, він значився відповідальним за відключення телеканалів "Еспресо.TV", ТВі, "5 канал"

Петро Порошенко призначив Олега Бойка начальником Управління Служби безпеки України в Черкаській області. Повідомила прес-служба президента України.

Читайте також: Екс-глава СБУ Києва, підозрюваний у розстрілі Майдану, залишиться під арештом

Як вдалося з'ясувати, Олег Бойко працював у Департаменті захисту національної державності при СБУ. Був начальником управління "М", контролював діяльність медіа. Під час Євромайдану фігурував у плані проведення антитерористичної операції на вулицях столиці проти мітингувальників. Зокрема він був відповідальним за відключення кількох провідних телеканалів.

Так, згідно планів спецоперацій "Бумеранг" та "Хвиля", які оприлюднив свого часу Геннадій Москаль, було заплановано відключення "5 каналу", "24", "Еспресо.TV", ТВі та "1+1" у межах антитерористичної операції з розгону Євромайдану.

Популярні новини зараз
"Справа за Зеленським": Трамп шокував заявою після зустрічі з Путіним Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби Позапланова індексація: деяким пенсіонерам додадуть грошей – кому звертатися до ПФУ За скромну надбавку доведеться поборотися: ПФУ поставив пенсіонерам умови
Показати ще