Губернатор Одеської області, радник президента Міхеїл Саакашвілі звернувся до правоохоронців з проханням розслідувати законність діяльності прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та його зв'язків.

Про це екс-президент Грузії заявив в ефірі телеканалу "1 + 1", який належить бізнесмену Ігорю Коломойському.

"Ми повинні зайнятися і прем'єр-міністром, і його зв'язками, ми повинні зайнятися паном Іванчуком. До речі, який також пов'язаний з Коломойським. Ми повинні зайнятися депутатом Мартиненко, членами БПП", - заявив голова Одеської обласної державної адміністрації.

Цією заявою радник президента відреагував на прохання ведучої новин прокоментувати затримання лідера політсили "Укроп" Геннадія Корбана - соратника Коломойського.

Читайте також: Корбан і Коломойський повинні сидіти у в'язниці - Саакашвілі

Популярні новини зараз
ТЦК "візьме на олівець": кому постійно доведеться йти до воєнкомату Держава прирекла на пожиттєву працю: жінкам відсунули пенсію П'яти категоріям українців виплатять по 3000 та 5000 гривень: хто отримає допомогу Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Показати ще

Також губернатор Одеської області підкреслив, що Корбан і Коломойський повинні відповісти за розкрадені мільярди доларів в Україні.

Крім цього, він зазначив, що серед нинішньої влади є багато інших людей, які "харчуються" від корупційних схем.

Примітно, що всякий раз, коли Саакашвілі відгукувався про Коломойського як про злодія і корупціонера, телеведуча перебивала губернатора.

Довідка. Народні депутати Андрій Іванчук і Микола Мартиненко є давніми друзями і соратниками Яценюка.