В ЄС бракує стратегічного бачення східної політики – Клімкін

поділитись
В умовах викликів та випробувань для європейської безпеки Євросоюз повинен більш ефективно використовувати відносини із країнами "Східного Партнерства"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що в Європейському союзі значно бракує стратегічного бачення політики, яка проводиться в Східній Європі.

Про це він заявив під час виступу на Варшавському безпековому форумі, передає прес-служба МЗС.

Головною темою форуму у Польщі було "Східне Партнерство".

Міністр зазначив, що в сучасних умовах виникають виклики та випробування для європейської безпеки. Вони, передусім, пов'язані з агресією Росії проти України. У цій ситуації Євросоюз, за словами Клімкіна, повинен більш ефективно використовувати весь потенціал власних відносин із країнами "Східного Партнерства".

"Натомість в ЄС помітно бракує стратегічного бачення східної політики", - наголосив український дипломат.

Читайте також: З Росією не воюватиме жодна з країн світу — Клімкін

Він також додав, що нерішучість Євросоюзу в наданні європейської перспективи країнам "Східного Партнерства" має негативний вплив на стабільність та безпеку на всьому європейському континенті.

Нагадаємо, Павло Клімкін наголосив, що в ЄС немає побоювань про наплив мігрантів з України. Європейська спільнота, за його словами, має значні проблеми з біженцями, але це жодним чином не стосується українських громадян.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Загальна кількість респондентів - 2028 осіб
0
0
11:01 27.04.2018
Поліція вирішує, як кваліфікувати інцидент з лідеркою «Прогресивної соціалістичної партії України» Наталією Вітренко, яку облили кефіром праворадикали СІ4
0
0
09:53 27.04.2018
єдиною відмінністю між формулою Роттердам + і формулою Дюссельдорф + є енергоресурс, ціна на який визначається
0
0
09:15 27.04.2018
Міністр оборони України затвердив новий план
0
0
01:35 27.04.2018