Колишній перший заступник глави адмністрація президента України Андрій Портнов вимагає від української влади виключення зі списку осіб, які перебувають у розшуку.

Так Портнов прокоментував рішення суду ЄС, яким була задоволена його скарга на Рада ЄС за застосовані санкції.

Читайте также: Зняття ЕС санкцій з регіоналів-втікачів - траурний марш для України

За словами політика, висувати чи ні додаткові вимоги, він вирішить пізніше, пише УНИАН.

"Це буде залежати від деяких факторів. Я публічно звернувся до української влади з вимогою протягом десяти днів вилучити моє ім'я зі списку осіб, які перебувають у розшуку ... Я також звернувся до європейської влади, відправивши лист на ім'я Високого представника ЄС Федеріка Могеріні, в якому вказав, що у випадку, якщо Рада ЄС офіційно вибачиться, я не буду ставити питання до ЄС ", - сказав він.

Популярні новини зараз
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Показати ще