У незаконно анексованому Росією Криму місцева "влада" влаштовує облави на турецькі кафе.

Про це повідомило агентство QHA з посиланням на очевидців.

У Сімферополі в один із закладів, який належить туркам, увірвалися люди зі зброєю і вимагали від господарів закладу зачинити кафе. Аналогічний випадок стався в Керчі, де в кафе турецького підданого, який живе і працює на півострові, увірвалися силовики окупаційної влади і погрожували чоловікові.

При цьому потерпілі не хочуть називати себе, оскільки бояться за свої сім'ї, майно і бізнес на півострові.

Читайте також: Нардепи Ради нагородили турецького пілота зіркою (відео)

Популярні новини зараз
Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня В Україні визначили,в якому віці не можна сідати за кермо: що змінилося для водіїв Єдина причина – жадібність: експерт розкрив правду про підвищення тарифів У школах заборонили улюблені смаколики дітей: нові правила харчування
Показати ще

Причиною переслідувань називають погіршення російсько-турецьких відносин через збитий російський винищувач Су-24 на кордоні Сирії та Туреччини.