"Чорні комікси" на Віталія Кличка з'явилися в Києві

поділитись

0

1348

Мета таких агіток - розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні та посіяти паніку серед громадян

[image=3779 align=left]

У столиці почали поширювати журнал, у якому друкують "чорні" комікси, присвячені мерові Віталію Кличку. Відповідальність за його випуск узяв на себе так званий "Рух за реформи". Дізнатися, що це за рух та хто ним керує, "Знай" не вдалося. Організація не має свого сайту та не присутня в соціальних мережах.

Журнал-комікс видавці назвали "Правда о Киеве". На обкладинці зазначено, що це лише перший номер пропагандистського видання.

Агітка могла б і не викликати особливого інтересу, якби не була надрукована на дорогому, якісному папері, із застосуванням сучасних методів поліграфії та дизайну.

На розвороті під рубрикою "Територія страху", приміром, ідеться про те, що "преступность нарастает в Киеве подобно снежному кому. Этот год - год Кличко - войдет в историю как год Большой Крови в столице" (граматика збережена. - "Знай"). Проілюстрована ця "страшилка" з хвацько намальованими "бандитами" з ножами, зброєю та битами в руках. Усі вони обступили дорогу іномарку, в якій сидить нещасний та переляканий власник авто.

Агітка виконана в червоно-жовто-чорних кольорах. Символ поки що невідомої організації "Рух за реформи" - в синьо-жовтих. Його елементом є також синьо-жовтий розтятий навпіл носорог, спину якого "прикрашають" три зірки, які почасти нагадують прапор Євросоюзу, але більше схожі на зірочки з пляшки коньяку.

Віталій Кличко не вперше став героєм коміксів. До цього, під час Майдану комікси на нього малювали росіяни. На малюнках був зображений Кличко в вигляді супер-героя, котрого клонували в США для знищення України. Цікаво, що новий комікс також одразу набув популярності в російських користувачів соцмереж.

Політтехнолог Тарас Загородній вважає, що владу потрібно критикувати. Але такого гатунку критика з діями влади не пов'язана.

"Скоріше такі комікси – це масивна підготовка до виборів столичного мера, котрі мають відбутися уже в жовтні. Комікси негативно, зазвичай, впливають на публічних людей. Бо якщо виборці занадто багато сміються над політиком – вони перестають сприймати його серйозно. Хоча мені здається, що Кличкові та його команді до цього байдуже. А от про виборців не можу сказати – потрібно вивчати їхню реакцію", - зазначив він.

На звороті "чорної" агітки зазначено наклад 10 тисяч примірників. Невідомі автори вже анонсували наступні випуски.

Один із київських політтехнологів розповів "Знай", що таку продукцію можуть компонувати й верстати в Росії, а друкувати тут. А також, що мета авторів агіток "у стилі жорсткої російської пропаганди" - розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні та посіяти паніку серед громадян.

[image=3780][image=3781][image=3782][image=3783]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ейфорія швидко минула. Почалися перші докори суспільства, численні розбиті Prius, якими так пишалися спочатку
0
0
19:09 19.08.2017
Країни, які намагалася завоювати Італія
0
0
13:57 19.08.2017
Історія про те, як за 3 місяці знайти нову високооплачувану роботу
0
0
13:22 17.08.2017
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017
Кримінал розвернув справжнє полювання за українськими волонтерами
0
0
16:28 16.08.2017