"Чорні комікси" на Віталія Кличка з'явилися в Києві

поділитись
Мета таких агіток - розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні та посіяти паніку серед громадян

[image=3779 align=left]

У столиці почали поширювати журнал, у якому друкують "чорні" комікси, присвячені мерові Віталію Кличку. Відповідальність за його випуск узяв на себе так званий "Рух за реформи". Дізнатися, що це за рух та хто ним керує, "Знай" не вдалося. Організація не має свого сайту та не присутня в соціальних мережах.

Журнал-комікс видавці назвали "Правда о Киеве". На обкладинці зазначено, що це лише перший номер пропагандистського видання.

Агітка могла б і не викликати особливого інтересу, якби не була надрукована на дорогому, якісному папері, із застосуванням сучасних методів поліграфії та дизайну.

На розвороті під рубрикою "Територія страху", приміром, ідеться про те, що "преступность нарастает в Киеве подобно снежному кому. Этот год - год Кличко - войдет в историю как год Большой Крови в столице" (граматика збережена. - "Знай"). Проілюстрована ця "страшилка" з хвацько намальованими "бандитами" з ножами, зброєю та битами в руках. Усі вони обступили дорогу іномарку, в якій сидить нещасний та переляканий власник авто.

Агітка виконана в червоно-жовто-чорних кольорах. Символ поки що невідомої організації "Рух за реформи" - в синьо-жовтих. Його елементом є також синьо-жовтий розтятий навпіл носорог, спину якого "прикрашають" три зірки, які почасти нагадують прапор Євросоюзу, але більше схожі на зірочки з пляшки коньяку.

Віталій Кличко не вперше став героєм коміксів. До цього, під час Майдану комікси на нього малювали росіяни. На малюнках був зображений Кличко в вигляді супер-героя, котрого клонували в США для знищення України. Цікаво, що новий комікс також одразу набув популярності в російських користувачів соцмереж.

Політтехнолог Тарас Загородній вважає, що владу потрібно критикувати. Але такого гатунку критика з діями влади не пов'язана.

"Скоріше такі комікси – це масивна підготовка до виборів столичного мера, котрі мають відбутися уже в жовтні. Комікси негативно, зазвичай, впливають на публічних людей. Бо якщо виборці занадто багато сміються над політиком – вони перестають сприймати його серйозно. Хоча мені здається, що Кличкові та його команді до цього байдуже. А от про виборців не можу сказати – потрібно вивчати їхню реакцію", - зазначив він.

На звороті "чорної" агітки зазначено наклад 10 тисяч примірників. Невідомі автори вже анонсували наступні випуски.

Один із київських політтехнологів розповів "Знай", що таку продукцію можуть компонувати й верстати в Росії, а друкувати тут. А також, що мета авторів агіток "у стилі жорсткої російської пропаганди" - розхитати суспільно-політичну ситуацію в Україні та посіяти паніку серед громадян.

[image=3780][image=3781][image=3782][image=3783]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
18.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018
Між Вавилоном, Скіфією та Сарматією
0
0
19:04 10.01.2018