Російський прихильник Савченко захищатиме права українців у РФ

поділитись

Російський правозахисник Володимир Шрейдлер стане представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Таке доручення дала йому сама Валерія Лутковська.

Таку ініціативу висунула громадська організація "Автомайдан Київ", враховуючи необхідність посилення захисту прав громадян України в Російській Федерації.

"Беручи до уваги, що компетенція Уповноваженого поширюється на всі відносини, що виникають при реалізації прав і свобод людини між громадянами України, незалежно від місця їх знаходження, та органами державної влади, Володимиру Шрейдлеру було видано доручення на здійснення моніторингу дотримання прав громадян України в РФ" , - зазначила омбудсмен.

Шрейдлер здійснюватиме моніторинг та буде особисто присутній під час судових засідань. Вся інформація, отримана в результаті виконання цього доручення, передаватиметься виключно Уповноваженому ВРУ з прав людини.

Володимир Шрейдлер - опозиційний російський журналіст, блогер, правозахисник, автор проекту "Планета Україна", який складається з серії спецрепортажів про волонтерський рух на підтримку України по всьому світу. Відомий також відкритою підтримкою Надії Савченко.

Читайте також: Російський журналіст не злякався публічно підтримати Савченко

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Залишається лише приймати постанови
0
0
21:40 22.03.2018
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018