Сьогодні в Одесі міліція затримала двох членів "Правого сектора". Про це на своїй сторінці Facebook повідомила прес-секретар організації в області Вікторія Черноіваненко.

Одного з них міліціонери схопили за футболку із портретом лідера українських націоналістів Степана Бандери. Другому пред'явили звинувачення в неповазі до комуністичної символіки.

У той же час, уточнює Черноіваненко, на Дерибасівській вулиці ходять люди з прапорами СРСР, а на Алеї Слави вигукують "Слава Донбасу".

Читайте також: У Києві - марш духових оркестрів, а в Харкові годують з польової кухні

Місцеві жителі повідомляють, що в міліції залишилося працювати багато проросійськи налаштованих людей.

"Вчора на Алеї Слави міліціонери з ненавистю обговорювали присутність "правосєков" на заході. Вони справді вважають себе бійцями за щось хороше проти поганого. Може, хоч уроки історії для них ввести, чи що? Зараз міліція в Одесі це потужна збройна проросійська сила", - повідомила в соціальній мережі одеситка Тіна.

Нагадаємо, що 9 квітня депутати Верховної Ради заборонили використання комуністичної символіки і пропаганди, зокрема - будь-яке зображення державних прапорів, гербів, інших символів СРСР та інших союзних республік.