В Одесі міліція затримує за футболки з Бандерою

поділитись
Активістові "Правого сектора" пред'явили звинувачення в неповазі до комуністичної символіки, яку Верховна Рада заборонила

Сьогодні в Одесі міліція затримала двох членів "Правого сектора". Про це на своїй сторінці Facebook повідомила прес-секретар організації в області Вікторія Черноіваненко.

Одного з них міліціонери схопили за футболку із портретом лідера українських націоналістів Степана Бандери. Другому пред'явили звинувачення в неповазі до комуністичної символіки.

У той же час, уточнює Черноіваненко, на Дерибасівській вулиці ходять люди з прапорами СРСР, а на Алеї Слави вигукують "Слава Донбасу".

Читайте також: У Києві - марш духових оркестрів, а в Харкові годують з польової кухні

Місцеві жителі повідомляють, що в міліції залишилося працювати багато проросійськи налаштованих людей.

"Вчора на Алеї Слави міліціонери з ненавистю обговорювали присутність "правосєков" на заході. Вони справді вважають себе бійцями за щось хороше проти поганого. Може, хоч уроки історії для них ввести, чи що? Зараз міліція в Одесі це потужна збройна проросійська сила", - повідомила в соціальній мережі одеситка Тіна.

Нагадаємо, що 9 квітня депутати Верховної Ради заборонили використання комуністичної символіки і пропаганди, зокрема - будь-яке зображення державних прапорів, гербів, інших символів СРСР та інших союзних республік.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
27.05.2018
"Нахабним" українцям доведеться повернути державі субсидії
0
0
06:25 27.05.2018
Посольство підсвітили язиками полум'я і зображенням Сенцова
0
0
03:15 27.05.2018
Крім того, сторона звинуватила державу в тому, що воно не здатне виконувати базові зобов'язання
0
0
19:43 26.05.2018
Українцям натякнули, як присоромити Путіна і нагадати йому про його злочини
0
0
18:32 26.05.2018