В Одесі міліція затримує за футболки з Бандерою

поділитись
Активістові "Правого сектора" пред'явили звинувачення в неповазі до комуністичної символіки, яку Верховна Рада заборонила

Сьогодні в Одесі міліція затримала двох членів "Правого сектора". Про це на своїй сторінці Facebook повідомила прес-секретар організації в області Вікторія Черноіваненко.

Одного з них міліціонери схопили за футболку із портретом лідера українських націоналістів Степана Бандери. Другому пред'явили звинувачення в неповазі до комуністичної символіки.

У той же час, уточнює Черноіваненко, на Дерибасівській вулиці ходять люди з прапорами СРСР, а на Алеї Слави вигукують "Слава Донбасу".

Читайте також: У Києві - марш духових оркестрів, а в Харкові годують з польової кухні

Місцеві жителі повідомляють, що в міліції залишилося працювати багато проросійськи налаштованих людей.

"Вчора на Алеї Слави міліціонери з ненавистю обговорювали присутність "правосєков" на заході. Вони справді вважають себе бійцями за щось хороше проти поганого. Може, хоч уроки історії для них ввести, чи що? Зараз міліція в Одесі це потужна збройна проросійська сила", - повідомила в соціальній мережі одеситка Тіна.

Нагадаємо, що 9 квітня депутати Верховної Ради заборонили використання комуністичної символіки і пропаганди, зокрема - будь-яке зображення державних прапорів, гербів, інших символів СРСР та інших союзних республік.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
На світовому ринку відновився інтерес інвесторів до країн з економіками, що розвиваються
0
0
19:10 15.12.2017
Вже з 1 січня зміни можуть запрацювати
0
0
18:24 15.12.2017
На жаль, ціла низка головних вимог, які прописані у реформі, досі не виконуються
0
0
17:55 15.12.2017
Здатність об'єднатися завжди працює на результат
0
0
16:04 15.12.2017
Інститут особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків минулого місяця
0
0
12:32 15.12.2017