Правий сектор виганяють з "Десни" прикриваючись ремонтом

поділитись
Надій на розуміння ситуації Порошенком - все менше. Схоже, українських добровольців він боїться більше, ніж російсько-терористичних військ - Ярош

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош прокоментував ситуацію з тренувальним комплексом "Десна" на своїй сторінці в Facebook. Народний депутат повідомив, що врегулював ситуацію, а ДУК продовжить тренування в комплексі "Десна" для підготовки перед відправкою на фронт.

Перебування "правосекторівців" на базі продовжили на дві доби, повідомили "Знай" у інформцентрі ДУКу.

"Надій на розуміння ситуації Порошенком - все менше. Складається враження, що для нього українські добровольці несуть більшу загрозу, ніж російсько-терористичні війська, які окупували український Крим і частину Донбасу", - зазначив він.

[image=4446]

Політик збирається найближчим часом обворити з керівництвом АТО ситуацію на Донбасі.

Читайте також: Ярош займеться ефективнішою взаємодією добровольчих батальйонів

Раніше з'явилася інформація про те, що навчальний центр "Десна", в якому проходять підготовку члени "Правого сектора", хочуть розігнати силою. У Генштабі попередили про необхідність звільнити тренувальний комплекс до вечора 9 травня.

У прес-службі "Правого сектора" повідомили, що допомога бійцям надходить тільки від волонтерів. Влада жодним чином не сприяла у розвитку навчального центру з моменту його існування, а зараз намагається саботувати навчання потенційних захисників України. В "Десні" тренуються півсотні вояків, частина з яких днями відправиться в АТО.

Водночас прес-служба Генштабу повідомила, що бійці ДУК займають будівлю,яка тимчосово не використовувалося, і тепер у Збройних Силах вирішили її відремонтувати. Про це керівництву ДУКу повідомили заздалегідь з проханням скоріше увійти до складу ЗСУ і звільнити приміщення "Десни".

У Генеральному штабі запевняють, що виникло організаційне непорозуміння, ніякого силового протистояння з "Правим сектором" немає.

Читайте по темі: Бійці Збройних Сил оточили базу "Правого сектору" в Покровському районі

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Прості поради для батьків
0
0
17:59 16.05.2018
Статистика шокуюча. Небезпека підстерігає всіх - від дівчат на прогулянці до силовиків
0
0
14:41 04.05.2018
Стрічка, яка покаже ЧАЕС із зовсім невідомого боку
0
0
12:20 26.04.2018
Стовп на місці, а машина вщент
0
0
01:31 26.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018