Гройсман хоче брати з "кнопкодавів" штрафи

поділитись
"Я знаю, що у Бундестазі за неперсональне голосування стягують штраф сто євро. Але там зовсім інші зарплати. Там депутат отримує трошки більше дев'яти тисяч євро"

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив про намір боротися за дисципліну в парламенті. Свій виступ в Раді спікер почав з критики депутатів-прогульників.

"Отже, дисципліна в залі. Із завтрашнього дня на сайті Верховної Ради буде публікуватися голосування кожного депутата. Ми створимо рубрику "Топ", щоб громадськість знала прогульників у обличчя, і хто як голосує", - заявив Гройсман.

Він закликав журналістів розпочати акцію "Стоп прогульник". Крім того, спікер підтримує ідею штрафувати "кнопкодавів". Він не назвав розміри штрафу, який слід стягувати з депутата, однак, на його думку "він має бути суттєвим".

"Наприклад, я знаю, що у Бундестазі за неперсональне голосування стягують, по-моєму, штраф сто євро. Але там зовсім інші заробітні плати. Там депутат парламенту отримує трошки більше дев'яти тисяч євро. Але в будь-якому, випадку ці штрафи відчутні", - сказав він.

Читайте також: Лещенко пригрозив Гройсману міжнародною ганьбою

На переконання Гройсмана, розміри штрафів та деталі їх стягнення можна буде визначити після прийняття законопроекту в першому читанні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У Міжнародному валютному фонді дали оцінку діям адміністрації американського президента
0
0
23:45 22.07.2018
Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році
0
0
23:09 22.07.2018
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018