Україна офіційно повідомила Раду Європи про окупацію Донбасу

поділитись

0

304

Антитерористична операція на Сході є невід'ємним правом держави на боротьбу проти іноземної агресії. Такий правовий режим обмежує зобов'язання щодо прав і свобод громадян

На тимчасово окупованій території не діє Конвенція з прав людини. Відповідальність за це несе Росія, яка ввела туди свою армію та підтримує незаконні збройні формування.

"Росія насправді здійснює контроль в деяких районах Донецької і Луганської областей, тому несе повну відповідальність за дотримання і захист прав людини на цих територіях в рамках міжнародного гуманітарного права та міжнародного права в галузі прав людини. Військові злочини і злочини проти людяності, скоєні як регулярними Збройними силами РФ, так і незаконними збройними угрупуваннями, становлять надзвичайну загрозу життю нації", - ідеться у офіційному повідомленні України.

Влада також завила, що антитерористична операція на Сході є невід'ємним правом держави на боротьбу проти іноземної агресії. Такий правовий режим обмежує зобов'язання України щодо забезпечення прав і свобод громадян.

Читайте також: Туск підтвердив подовження євросанкцій проти Росії

"Україна користується правом відступу від деяких зобов'язань Міжнародного пакту про громадянські і політичні права і Конвенції про захист прав людини та основних свобод в деяких районах Донецької та Луганської областей України. Це буде тривати до цілковитого припинення збройної агресії Росії, відновлення конституційного порядку на окупованій території України", - повідомили українські дипломати Раду Європи.

Звернення оприлюднили 9 червня. Визначити точні межі дії законодавства про військово-цивільні адміністрації Україна обіцяє після ухвалення відповідного законодавства.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Савченко розповіла, що збирається робити після завершення свої депутатських повноважень
0
0
17:53 27.07.2017
Савченко наголосила, що не знайома особисто з Медведчуком
0
0
17:11 27.07.2017
Купують елітну нерухомість навіть в одних і тих самих містах
0
0
16:21 27.07.2017
Політик переконаний: поліпшити ситуацію можна, тільки відмовившись від руйнівного для нашої економіки і соціальної сфери західного вектора економічної інтеграції
0
0
15:37 27.07.2017