Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив співчуття голові уряду Грузії Іраклію Гарібашвілі і громадянам країни у зв'язку з трагедією, викликаною стихійним лихом.

Про це він сказав під час телефонної розмови в неділю, повідомляє прес-служба Кабміну.

Яценюк також висловив готовність уряду України допомогти грузинському народу.

"Співрозмовники домовилися, що відповідні служби двох країн будуть тримати контакт з організації в разі необхідності доставки гуманітарної допомоги в постраждалі райони Грузії", - зазначили в прес-службі.

Читайте також: Через повінь в Грузії із зоопарку розбіглися тварини

Популярні новини зараз
Школи йдуть на дистанційку: хто буде навчатися з дому Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Шкільну освіту перекроять наново: які зміни чекають учнів з 1 по 12 клас Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн
Показати ще

Нагадаємо, в Тбілісі в ніч на 14 червня пройшли сильні дощі з градом. Стихія затопила житлові будинки, пошкодила дороги, інфраструктуру, постраждав зоопарк. В результаті повені загинули 10 людей.